Dostávame stredoškolákov bližšie k robotike a eko-výzvam. Podporte naše úsilie skvalitniť vzdelávanie na Slovensku

Celosvetovej olympiády v robotike FIRST Global Challenge sa každoročne zúčastňujú stredoškoláci z takmer 200 krajín sveta. Vo FIRST Global Slovakia, o.z. organizujeme celoslovenskú súťaž, v ktorej vyberáme slovenskú reprezentáciu a pripravujeme ju na celosvetové kolo.


Prispením nám pomôžete zabezpečiť nákup robotických dielov, každoročné náklady spojené s organizáciou celoslovenskej súťaže a uhradiť náklady reprezentačného tímu pri ceste na medzinárodné kolo FIRST Global Challenge. Váš príspevok mieri priamo na transparentný účet FIRST Global Slovakia, o.z. vedený vo FIO banke, z ktorého budú priamo uhrádzané náklady občianskeho združenia.

Jednorazovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.